FAQ

Pro koho jsou určeny tandemové seskoky?
Tandemové seskoky jsou určeny pro širokou veřejnost od 8 do 100 let. Přesto jsou tu jistá omezení: minimální výška 120 cm, maximální váha 110 kg. Seskok není vhodný pro kardiaky, epileptiky a osoby s těžkou mentální retardací.
U osob do 18 let je nutný písemný souhlas zákonného zástupce.
 
Je tandemový seskok padákem bezpečný?
Naši tandempiloti jsou profesionálové, kteří absolvovali nejnáročnější výcvik a mají na svém kontě tisíce seskoků. Používáme pouze nejmodernější padákovou techniku SIGMA, která poskytuje o 20 % více bezpečnosti než ostatní běžně používané tandemové padáky. Navíc v každém padáku je zabudován bezpečnostní počítač Vigil 2, který v případě potřeby otevře záložní padák. Celý padákový komplet je každoročně na kontrole u padákového technika.
 
Potřebuji pro seskok lékařské vyšetření?
Ne, pro tandemový seskok není potřeba lékařské vyšetření. Upozorňujeme, že pro bezpečný tandemový seskok nesmíte být pod vlivem alkoholu, léků či drog.
 
Jsem při seskoku pojištěn?
Ano, máme uzavřeno speciální pojištění pro tandemové seskoky, které už je zahrnuté do ceny seskoku.

Co když je špatné počasí?
Před odjezdem  na letiště,  nám zavoláte a my vám sdělíme, zda lze seskoky provádět. Pokud by bylo počasí pro seskok opravdu nepříznivé, domluvíme se na náhradním termínu.

Co když mám brýle nebo čočky?
Není v tom žádný problém. Klidně si nechejte svoje kontaktní čočky nebo brýle a my vám na seskok zapůjčíme speciální para brýle, které lze nasadit i přes brýle.
 
Jak se mám obléci?
Na tandemový seskok nepotřebujete nic speciálního. Stačí pohodlné vycházkové, nebo sportovní oblečení.  Potřebné vybavení – kombinézu a para brýle – vám na seskok zdarma zapůjčíme.
  
Jak dlouho seskok trvá?
Trvání tandemového seskoku je v rozmezí 1 až 3 hodin. Let letadlem trvá 20 minut, volný pád 50–60 sekund, let na padáku 5–10 minut.
 
Jaká je rychlost volného pádu?
Během volného pádu dosáhnete rychlosti přes 200 km/h, rekord máme 260 km/h.
 
Jaké je přistání?
Z přistání nemusíte mít obavy, je velice měkké. Rovná se dopadu ze dvou schodů. První kontakt se zemí má tandempilot, poté měkce dopadnete vy.
 
Jak mohu objednat a zaplatit tandemový seskok?
Tandemový seskok lze objednat telefonicky, e-mailem, nebo vyplněním objednávkového formuláře. Za seskok lze zaplatit hotově, nebo převodem.